Produkty

Značka

Konstrukce 1


Třídit podle: Řádkové  Řádkové Obrázkové  Obrázkové
Zobrazit # z 7 položek

Optická kabeláž arrow FO-optické patch panely arrow Singlemode patch panely arrow SM optický patch panel SC

F26XXX00


Předkonektorovaný Breakout Panel pro 24 pozic SC Duplex/LC Quad (up to 96 fibres)

F27XXX00


Předkonektorovaný Breakout Panel pro 24 pozic SC Simplex/LC Duplex (up to 48 fibres)

P05SCS48RH/Z


1U Pivoting panel šedý-48 Port SC Simplex osazený s 48xSC S'M Adaptors-pravostranný Pivot RAL7035

P06SCS96RH/Z


2U Pivoting panel šedý-96 Port SC Simplex osazený s 96xSC SM Adaptors-pravostranný Pivot RAL7035

S03LCS24/Z


Plně osazený Výsuvný panel 24-Port LC Duplex včetně 24xLC Singlemode Uniters

S07SCS12/Z


Výsuvný panel, plně osazený 12xSC Duplex SM

S09SCS24/Z


Plně osazený výsuvný panel 24-Port SC Duplex včetně 24xDSC Siglemode Uniters