Produkty

Značka

Barva

Výkon/Kategorie


Třídit podle: Řádkové  Řádkové Obrázkové  Obrázkové
Zobrazit # z 15 položek

Optická kabeláž arrow FO-optické adaptéry arrow Singlemode optické adaptéry arrow SM optický adaptér SC

AX100532


ADAP. STRIP 12 SC SIMPLE X,BLACK,SM

AX100533


STRIP 12 SC-S SM,GRAY MOQ:60 SUBS:AX100532,BL

AX100538


ADAP. STRIP 6 SC SIMPLEX ,BLACK,SM

AX100539


STRIP 6 SC SIMP SM,GRAY MOQ:60 SUBS:AX100538,BLK

AX100943


FX. 6SC SIMPLEX ZIRCONIA CERAMIC ADAPTORS.sm

AX100944


3 X SC DUPLEX F/EX CONNECTOR MODULE SM

AX101407


FO ADAPTOR STRIP.3SC.DUPLEX.SINGLEMODE BLACK

AX101408


ADAP.STRIP.3 x SC DUPLEX GREY SM

AX101409


Optical fibre adaptor strip DD with 6SC Black Singlemode

AX101410


ADAP:STRIP 6C DUPLEX.GRAY.SM

AX101713


FEM:-Connectot module.SC Duplex Zirconia-ceramic SM 12 Fibre

SCAPCUDGREEN/Z


SC/APC Adaptor duplex SM Green

SCAPCUSGREEN/Z


SC/APC Adaptor simplex SM Green

SCUDZR02/Z


SC Adaptor, Duplex SM, Zr, Blue

SCUSZR02/Z


SC Adaptor, Simplex SM,Zr, Blue