Produkty

Značka

Barva

Výkon/Kategorie


Třídit podle: Řádkové  Řádkové Obrázkové  Obrázkové
Zobrazit # z 4 položek

Optická kabeláž arrow FO-optické konektory arrow Singlemode optické konektory arrow SM optický konektor SCA

SCA09SM3GNFIC


SC/APC Singlemode (OS1/OS2) 3.0mm

SCA09SM9GNFIC


SC/APC Singlemode (OS1/OS2) 900um

SCAPC3DPX/Z


SC Duplex Connector,APC singlemode,duplex,3mm, Blue

SCAPC3MM/Z


SC Connector, APC,singlemode,simplex,3mm, green