Produkty

Značka

Barva

Výkon/Kategorie


Třídit podle: Řádkové  Řádkové Obrázkové  Obrázkové
Zobrazit # z 14 položek

Optická kabeláž arrow FO-optické konektory arrow Multimode optické konektory arrow MM optický konektor SC

AX100028


OPTIMAX SC 62.5/125UM CONNECTOR FOR 900UM BUFFERED OR JACK

AX100029


OPTIMAX SC 62.5/125UM CONNECTOR FOR 900UM BUFFERED FIBER O

AX100919


SC SIMPLEX EPOXY MM CONNECTOR

AX100929


SC connector kit-duplex

AX101076


OPTIMAX 2 SC CONNECTOR. 50/125um, 900um Buffered or Jacketed

AX101077


OPTIMAX 2 SC CONNECTOR, 50/125um, 900um Buffered only

SC50MM3BGFIC


SC/PC Multimode (OM2 50) 3.0mm

SC50MM9BGFIC


SC/PC Multimode (OM2 50) 900um

SC62MM3BGFIC


SC/PC Multimode (OM1 62.5) 3.0mm

SC62MM9BGFIC


SC/PC Multimode (OM1 62.5) 900um

SCMM3DPX/Z


SC Duplex Connector, mulitimode,duplex,3mm,blue

SCMM3SMPX/Z


SC Connector, multimode,simplex,3mm, beige

SCOM3MM3BGFIC


SC/PC Multimode (OM3 50) 3.0mm

SCOM3MM9BGFIC


SC/PC Multimode (OM3 50) 900um