Administrativně - logistické centrum >> Tisk

 

 

 

SPECIFIKACE OBJEKTU
Skladovací prostory o rozloze 5 000m2.
Administrativní zázemí pro 20 zaměstnanců.

 

POUŽITÉ TECHNOLOGIE

Řízení klimatizace a vytápění Docházkový systém
Zabezpečovací systém s protipožárními prvky Datová a elektrická síť
Ovládání předokenních rolet a garážových vrat Kamerový systém
Vzdálený přístup k objektu Vnitřní a venkovní osvětlení
Monitorování energie IP telefonie

 

BENEFIT INVESTORA / UŽIVATELE
S velikostí objektu přichází také facility managemet, který díky integraci všech systémů v jeden funkční celek usnadní nejen práci, ale dodá i vyšší efektivnost a rychlost celého firemního procesu. Proč mít ke každé technologii speciální software, který ve většině případů stojí nemalé peníze. Pohodlnější je využívat jeden, který obslouží všechny použité technologie. Díky tomu, že je systém integrovaný v daných technologií, dokážete tímto šetříte čas, ale hlavně i peníze, které můžete investovat mnohem efektivněji.

 

PŘÍSTUP K APLIKACI IBC
Naše řešení je kompatibilní s platformami:

Windows     |      Linux      |     Android     |    Apple iOS

 

 


ZKUSTE SI...
Logistický areál a administrativní část není zrovna malý objekt, takže mít přehled je základ.  Docházkový, kamerový nebo zabezpečovací systém je dnes standard. Zkuste mít ale přehled o spotřebě vody a energií. Systém dokáže monitorovat pohyb v kancelářích a na základně něho vypnout osvětlení, popřípadě snížit teplotu v místnosti. Pokud nechcete platit velké účty za klimatizaci, systém nastaví okenní rolety tak, aby do místnosti nevnikalo zbytečné sluneční záření, které vyhřívá vnitřní prostory.
Při odchodu posledního zaměstnance se celý objekt nastaví do úsporného nočního režimu, zapne bezpečnostní systém, kamery monitorující pohyb ve střežených zónách a vzdálený přístup ke všem technologiím z kteréhokoliv místa.