Přístupové systémy Vytlačiť

iptelefonia

Přístupové systémy

Přístupové systémy tvoří v dnešní době již běžný standard ve střežených i nestřežených budovách, polyfunkčních objektech, výrobních závodech a stále výraznějším segmentem častějšího uplatnění se stává i individuální bytová výstavba. Přístupový systém je v základu klávesnice (terminál) nebo sestava klávesnic s centrální pamětí a ovládanými spínacími kontakty.

V systému IBC jeho role nekončí povolením nebo zamítnutím přístupu, zde je možné jeho roli kombinovat s mnoha již zmíněnými nebo i nezmíněné technologiemi.

 

Technická úroveň přístupových systémů

Základní způsob využívání přístupového systému je v jeho využití na ochranu a kontrolu vstupu do prostorů s omezeným přístupem. Za nejefektivnější využití přístupového systému můžeme považovat jeho integraci s dalšími řídícími technologiemi v budově, např. s osvětlením prostorů, centrálním nebo lokálním vytápěním, klimatizací a vzduchotechnikou, do jediného systému. Mezi takové aplikace patří právě systém IBC, kde jsou všechny technologie integrovány v jeden funkční celek.

  

Provedení

V závislosti od požadavku na prostředí se čtecí zařízení (klávesnice) dodávají v provedení venkovním, vnitřním, antivandal, čtečky na magnetické karty, přívěšky, s klávesnicemi na zadání PIN-kódů, případně kombinace těchto vlastností podle požadavků klienta.

 

Rozsah dodávky

Jsme schopni vypracovat návrh řešení a realizovat dodávku včetně naprogramování magnetických a čipových karet a přívěsků, včetně poskytnutí záručního a pozáručního servisu.

Viac...