MaR zařízení v relaxačních centrech Vytlačiť

Dobře vybavené wellness centrum je v současnosti již běžnou součástí hotelových komplexů. Poskytují tak zákazníkovi komplexní služby, maximální komfort, pohodu a spokojenost s vaším hotelovým zařízením během celého ubytovacího pobytu v zimních, ale i v letních měsících. My vám nabízíme řešení, jak dosáhnout maximální pohodu a spokojenost pro zajištění vnitřního mikroklimatu a řízení všech atrakcí, které jsou součástí každého wellness zařízení.

Pokud jste se rozhodli pro "soukromé" wellness centrum ve vašem rodinném domě, náš systém MaR zařízení pro relaxační centra uspokojí určitě i vás.

Nenabízíme vám jen řešení zajištění kvalitního prostorového mikroklimatu spolehlivým a špičkovým řešením pro vzduchotechnická zařízení, klimatizaci nebo vytápění, ale i řízení všech atrakcí, kterými disponuje vaše wellness zařízení, jako jsou podvodní masáže, protiproudy, perličky, světelné efekty. Řídící software vyvíjíme vždy pro každého zákazníka individuálně a proto vám nabízíme spouštění atrakcí v různých programech, které si každý zákazník nadefinuje podle svých představ. Zajistíme vám tak zároveň i ochranu motorových částí atrakcí před jejich poškozením dlouhodobou nepřetržitým provozem.

Všechny programy můžete spouštět s přehledného grafického prostředí s PC nebo dotykového panelu IPCT. Zde můžete sledovat všechny teploty, indikátory stavů nebo činnosti jednotlivých zařízení. Stejně vám nabízíme měření průtoku cirkulace přečerpané vody pro statistiky (kontrola hygieny ...), nebo řízení procesu čištění bazénové vody či udržování konstantní hladiny. Zajistíme vám i optimální využití tepelných zdrojů které využíváte pro ohřev vody ve vašem bazénu nebo vířivce.