Tisk

optronics.jpg

 

 

Pod značkou OPTRONICS nabízí společnost FibreFab řadu metalických a optických pasivních produktů pro použití v široké oblasti síťových a telekomunikačních aplikací. Sortiment zahrnuje komplexní portfolio prvků pro strukturované kabeláže, patch panely, zásuvky keystony, patchcordy, prvky pro ukončování a management optických vláken, kabely a celou řadu příslušenství pro matalické i optické kabeláže.

Optronics se sídlem ve městě Milton Keynes ve Velké Británii disponuje rozlehlou sítí svých obchodních a instalačních partnerů, distributorů a vyškolených specializovaných montážních firem. Díky tomu jsou produkty okamžitě dostupné prakticky na celém světě.

 

Společnost FIBREFAB byla založena v roce 1992 a je předním poskytovatelem výrobků pro optická připojení používaných v datových a telekomunikačních sítích .

Sídlo společnosti se nachází v Milton Keynes, UK a má výrobní aktivity ve Velké Británii, Číně a USA. Firma navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává optické kabelážní komponenty a systémová řešení.
Všechny výrobky jsou vyráběny v souladu s certifikací ISO 9001:2008 a příslušnými mezinárodními normami, se zaměřením na neustálé zlepšování kvality svých produktů a služeb.