Tisk

Společnost CONTEG je jedním z největších výrobců rozváděčů, systémových řešení a služeb pro datová centra. V jejich portfoliu naleznete produkty pro telekomunikační a datové rozváděče, chladící systémy, monitorovací systémy a systémy pro vedení a ukládání kabeláže.


Výroba je zaměřená na kvalitu, aby byly produkty mezi těmi nejlepšími na trhu. Z tohoto důvodu společnost Conteg aplikuje přísná pravidla kvality ISO 9001. Všechny výrobky podléhají striktním režimům zkoušek, aby získaly certifikáty TÜV.

Od svého založení v r. 1998 se společnost věnuje vývoji a výrobě telekomunikačních a datových rozváděčů včetně příslušenství. Podpora vývoje nových výrobků dle nejnovějších trendů a komplexní technická podpora je jedním z hlavních aspektů současného úspěchu. Od roku 2008 se Conteg profiluje nejen jako dodavatel komplexního portfolia výrobků pro IT a Telco sítě, ale také jako dodavatel celkových řešení pro serverové místnosti a datová centra. V současnosti firma disponuje globálním obchodním a technickým zázemím, testovací laboratoří a výrobními závody s nejnovějšími výrobními technologiemi.