Tisk

basor.jpg

 

 

Španělská společnost BASOR ELECTRIC má více než 40 let zkušeností v oblasti výroby NKS (nosných kabelových systémů), díky kterým je uznávaným lídrem v oboru. Jejich pobočky jsou ve více než 20 zemích celého světa - v USA, UK, Itálii, Francii, Portugalsku, Mexiku, Maďarsku, a nespočet dalších distributorů.


V portfoliu společnosti najdete především kovové plné nebo perforované kabelové žlaby, drátěné žlaby a kabelové žebříky s rychlým spojovacím systémem a požární odolností, mnoho variací odboček, přepážek a spojek, včetně kompletního sortimentu příslušenství pro podlahové, stěnové a stropní řešení.


Basor dokazuje svůj zájem o inovace investicemi do svého oddělení výzkumu, vývoje a inovací. Produkty, jako jsou nové drátěné kabelové žlaby Basorfil, jsou výsledkem těchto výzkumů.


Všechny
produkty jsou vyvíjeny podle mezinárodních standardů IEC, s výjimkou případů, kdy Mezinárodní komise neměla vyvinutou mezinárodní normu, a proto jsou produkty vyvinuté v rámci evropských standardů.
Některé z patentovaných produktů prošly nejpřísnějšími normami, je to např. kabelový žlab Basortray Ere a kabelový žebřík Basortrav Fe.