Produkty

SC09SM3BLFIC
Zvětšit obrázek

SC09SM3BLFIC

SC/PC Singlemode (OS1/OS2) 3.0mm
Obrázky jsou POUZE ilustrační, zjednodušená technická specifikace je uvedena níže, úplná specifikace je potom k dispozici v příslušném katalogu v sekci KE STAŽENÍ/KATALOGY.

Značka: OPTRONICS
Výkon/Kategorie: 9UM OS1/OS2